poniedziałek, 2 września 2013

przełomowo

Ledwo wyłączyłam dziś wstępne budzenie (Wy też tak macie że ustawiacie tryliard drzemek i ostatecznie wstajecie za późno?) usłyszałam z pokoju dziewczynek Mamooooo, czy ja już muszę wstać? Nie wiedziałam czy mi się to śni, czy jak? Lena nigdy nie wstawała tak wcześnie, zegar pokazywał 6:57, do tej pory w to nie wierzę i jestem ciekawa jutra :D poszłyśmy.
Po drodze Lena stwierdziła, że jednak ja mam ją odebrać. W przedszkolu rozpłakała się, dlatego ze będzie za mną tęsknić. Była to jednak taka mała chwila słabości. Ostatecznie dostałam ogromne go całusa, a Lena poszła w długą.
Gdy weszłam do domu natchnęło mnie, że przecież nie mam tyty (sic!) no szlag by to trafił. Jak ja mogłam o tym zapomnieć?? Usiadłam więc i zaczęłam produkcje, nawet nie miałam czasu na jakieś czarne myśli czy inne tego typu paskudztwa. No i powstała tyta hand made by mama
Lena przedszkolem zachwycona Zijadłam całe śniadanie i skórki też. Tylko oni dają dużo masła na chlebek i ono pływa. A wiesz musi być jeden chłopczyk i jedna dziewczynka i oni musza sprzątać naczynka po śniadaniu i Pani mnie wyblała.(...) Mogę jutro zostać do podwieczolka?? Byliśmy w piwnicy i oni tam mają kuchalki. Chodzi ze mną Emilka co ją znam. i wiesz jest taki fajny Michał. (?) Pierwszy dzień i już zakochana? Oczy jej się tak śmieją jak o nim mówi i się rumieni. Najlepsze jest to, że nawet się jeszcze z nim nie bawiła.

Jeszcze z dziś. Dzieciom to nic nie umknie.
Jest przerwa reklamowa podczas genialnego filmu familijnego, którym uraczył na dziś PULS, "Egipskie psiaki". Pobrzmiewa reklama TESCO na jej koniec pulchniutki pan informuje: niskie ceny w TESCO. Lena po chwili zastanowienia stwierdza:  No co oni? Pogłupieli? Jak Biedlonka może być w TESCO???
yyyyyyyy zatkało mnie.

Kinga chyba wyczuła, że jakieś przełomowe chwile przed nami, bo od dwóch dni śmiga w ciągu dnia bez pampka. 

11 komentarzy:

 1. No no...pierwszy dzień w przedszkolu...to jest coś:))) A tytka świetna:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi tez dziś było fajnie, bo Lena jest w tej samej sali i ma tą samą panią co ja :DD

   Usuń
 2. hahha ;)))Lena rozbraja.. ;)) na ile godz. chodzi do przedszkola? ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aktualnie od 8 do 13 czyli minimum, zobaczymy jak będzie dalej.

   Usuń
 3. Zaczęło się.... powodzenia dla dzielnego przedszkolaka !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. no wielki dzień za Wami! Lena dała radę:) a tytkę jej zrobiłaś superaśną bo własną:))

  OdpowiedzUsuń
 5. I u nas Wielki Dzień! U mnie budzik był dziś niepotrzebny bo spać nie mogłam pół nocy :-( Ale Stasiek, podobnie jak Lena dał radę i już nie może doczekać się do jutra :-) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. nooo! to gratulacje :-) Lena spisała się na medal :-)
  Kinia zresztą też!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje - dzielna dziewczyna :) Oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Haha no dzielna dziewczynka nie ma co :) Widzę, że młode pokolenie zafascynowane Biedronką. Moja córa mówi, że to "najlepsiejsy sklep" :)

  OdpowiedzUsuń